filtrační zařízení (úprava vody)

BWT úprava vody pro provozovnu a domácnost.

Ne všechna voda je stejná: chemické a senzorické vlastnosti a regionální a místní podmínky se velice různí. Na náročném trhu gastroprovozů je konzistentně vysoká kvalita vody předpokladem pro ekonomicky úspěšné podnikání. Vysoká kvalita vody je nezbytným pojítkem v hodnotovém řetězci, protože poskytuje všem produktům založených na chuti, především kávě a dalším teplým nápojům, 'tu správnou chuť' a zaručuje tak stabilní a kvantifikovaný příjem v sektoru, jenž se spoléhá především na zkušenosti uživatelů.
Pro sektor vrcholové gastronomie je kvalitní voda pojmem pro optimalizaci výrobních procesů a definicí spolehlivé životnosti profesionálního gastro vybavení. Značnou měrou ovlivňuje kvalitu koncových produktů.

BWT water+more poskytuje inovativní řešení a optimalizace vody pro prakticky veškeré lokální instalace:
Oceňovaná technologie Mg2+ uspokojující nejnáročnější normy pro přípravu speciální kávy a nápojů v oblasti restauratérství a nápojových automatů.
Nejlepší dostupná ochrana vybavení a snížení opotřebení zajišťuje dlouhou provozní životnost.
Účinná a výkonná řešení pro téměř každý požadavek uživatele.
Zajištění nejvyšších hygienických standardů.

Evropská skupina BWT patří mezi přední vývojáře a výrobce inovativních technologií úpravy pitné a užitkové vody. Produkty BWT jsou vyráběny striktně na evropské půdě ve výrobních střediscích v Německu, Francii, Švýcarsku a Rakousku. Díky know-how splňují produkty BWT ta nejnáročnější kritéria v oblastech jakosti, hygieny a bezpečnosti.
 Stále více oceňované technologie úpravy vody od BWT jsou zárukou pro uživatele, kteří dbají o své zdraví a bezpečnost a zároveň nemají zájem o neustále opravy nebo každoroční výměny instalovaných technologií a komponentů.
Navrhneme Vám úpravu vody v tom nejvyšším možném standardu.